Lánchíd Rádió Impresszum

2016. június 2., csütörtök 19:43, frissítve: csütörtök 19:43

Schlecht Csaba
főszerkesztő

Hegedüs Szabolcs
főszerkesztő-helyettes
hegedus.szabolcs@lanchidradio.hu

Ujszászi János
műszaki igazgató
ujszaszi.janos@lanchidradio.hu

Somogyvári Péter
főgyártásvezető

Bella Levente
zenei szerkesztő


Elérhetőségünk:

Lánchíd Rádió Budapest
1089 Üllői út 102.
Tel.: +36-1-8148-730 titkárság
Fax: +36-1-8148-754 – titkárság
E-mail: info@lanchidradio.hu

Hallgatói vélemények, javaslatok a műsorokkal, témákkal kapcsolatban:
Csak élő adás idején! Tel.: +36-1-8148-755
SMS – vélemények, kérdések, javaslatok a műsorok témáiról: +36-30-749 6720
E-mail: info@lanchidradio.hu

Hírszerkesztőség: Tel.: +36-1-8148-734
E-mail: hirszerkeszto@lanchidradio.hu
Hírszerkesztőség fax: +36-1-8148-753

Lánchíd Expressz – hírműsor Tel.: +36-1-8148-734
E-mail: expressz@lanchidradio.hu


Kérjük, küldje el véleményét,
tapasztalatát a műsorok készítőinek e-mailben:

Dr. Boross rendel
drboross@lanchidradio.hu

Hitvilág
hitvilag@lanchidradio.hu

Indigó
indigo@lanchidradio.hu

Kalauz
kalauz@lanchidradio.hu

Kettesben
kettesben@lanchidradio.hu

Kilátó-Látványtár
kilato@lanchidradio.hu

Kulissza
kulissza@lanchidradio.hu

Lánchíd Expressz
expressz@lanchidradio.hu

Lecsó
lecso@lanchidradio.hu

Parnasszus
parnasszus@lanchidradio.hu

Sport
sport@lanchidradio.hu

Szabad Gondolat
szabadgondolat@lanchidradio.hu

Szaldó
szaldo@lanchidradio.hu

Útitárs
utitars@lanchidradio.hu

ZöldGömb
zoldgomb@lanchidradio.hu